Drží se vás entity?

Drží se vás entity?

Pro řadu mých klientů je to od začátku roku téma číslo jedna. Proto jsem se rozhodla o entitách (cizích duších) napsat trochu více…

Entity jsou vlastně úplně jako lidé. Bývají hodné, zlé, chytré nebo mívají i o nějaké to kolečko navíc. Mohou tu mít svůj úkol, ale zároveň si třeba ani nemusejí uvědomovat, že už nemají tělo a jen tak tu bloumají a nechápou, že je nevidíme. Třeba na vás naléhají a něco chtějí (jako se to nedávno stalo i mně). Třeba vás ale chtějí jen pozdravit a jít “o dům dál”. Nebojte se jich, vždy se s nimi totiž dá nějak… jak to říct… naložit.

V rámci Access Consciouness, kam spadá i metoda Access Bars (již už delší dobu s úspěchem provozuji u svých klientů), praktikuji i tělesný proces, který se zabývá právě komunikací s entitami a jejich čištěním. Říkejme tomu třeba odstraňování, i když pro mě je to poměrně tvrdý výraz… u těch negativních je to ale na místě.

Pokud NEODŮVODNĚNĚ pociťujete tělesné příznaky jako bolesti hlavy, kašel, závratě, zimnici, nervozitu, podrážděnost či frustraci, vinu na tom může nést právě cizí entita. Odkud přišla? Co tu chce? Jaký tu má úkol? Může už odejít? To vše spolu můžeme zjistit.

A dobrá zpráva na závěr: úleva po práci s entitami na vašem těle většinou nastane okamžitě.