Nedokážete odpustit?

Nedokážete odpustit?

Skoncujte jednou provždy s břemenem zvaným odpuštění

“Odpusť a bude ti líp.” Tak tuhle větu jste možná slyšeli snad tisíckrát. Víte, že byste to měli udělat. Teorii chápete, ALE uvést odpuštění v praxi je pro vás až neskutečně složité. Věřím, jde totiž o jednu z nejtěžších metod, které ale vedou k velké úlevě a žití v lehkosti a radosti.

Sama jsem přeměnu od zátěže, přes odpuštění až k úlevě a šťastnému životu prožila. Přiznávám, nebyl to lehký proces, ale jsem toho názoru, že je tak účinný, že by si jím měl projít každý. Pocit po skutečném vnitřním odpuštění je úplně jiný, než když si po sledování večerního seriálu, který jste stresem z poloviny ani nevnímali, řeknete: “Odpouštím ti, už je to dobré.” Když odpouštíte skutečně od srdce, z hloubi duše, ihned se můžete zhluboka nadechnout a máte pocit, jako by skutečně odpadl nějaký těžký kámen nebo náklad, který jste nosili na zádech, hrudi, krku či v žaludku kdo ví jak dlouho.

Procesem odpuštění, který se mi maximálně osvědčil v součinnosti s Australskými květovými esencemi, provázím své klienty v klidu, příjemném zázemí, bez jakéhokoliv posuzování. Ať už chcete odpustit partnerovi, partnerce, bývalému manželovi, exmanželce, některému z rodičů, sourozenců, dětem nebo třeba tomu, kdo už nežije, jsem tu pro vás.

Proces odpuštění je velmi silný, může dojít na slzy nebo překvapivá zjištění související s osobou, které chcete odpustit. Zároveň je ale nesmírně účinný.

Australské esence, které v souvislosti s procesem odpuštění používám:

  • Mountain Devil (Lambertia formosa) – působí proti nenávisti, pocitu křivdy a ublížení, podezřívavosti, žárlivosti, soutěživosti, a to především vůči cizím lidem,
  • Dagger Hakea (Hakea teretifolia) – její použití je ideální proti potlačovanému vzteku, zlobě, rozmrzelosti, hořkosti vůči vlastní rodině, přátelům, blízkým, bývalým partnerům apod.

Jak se objednat?

Na proces odpuštění se můžete objednávat přes formulář na tomto webu, prostřednictvím facebooku nebo kontaktů zde.

Ceník mých služeb je najdete zde.