Access Bars®, Facelift a tělesné procesy

Access Bars®, Facelift a tělesné procesy

ACCESS BARS

Access Bars® je celosvětová léčebná technika, která do ČR teprve přichází. A je na čase. Tato unikátní metoda léčení ve příjemném meditačním stavu pomáhá lidem v zahraničí už více než 25 let. Založil ji Američan Gary M. Douglas. Vyzkoušet ji teď můžete i Vy a to přímo u mě.

Jsem certifikovaným praktikem Access Bars®.

Jak terapie probíhá?
Při Access Bars® klient pohodlně leží na lehátku, je přikrytý dekou a užívá si maximální relaxaci, zatímco terapeut svými prsty působí na přesně daných 32 bodů na hlavě klienta. Jedno sezení trvá hodinu až hodinu a půl. Je třeba si s sebou přinést pouze nějaké drobné občerstvení obsahující sůl a cukr. Pitný režim zajistí terapeut. Při Access Bars® má tělo totiž často zvláštní požadavky na cukr, sůl, vodu a energii. Přestože třeba neholdujete soleným chipsům, po terapii na ně můžete dostat neskonalou chuť. Ověřeno na vlastní kůži. 🙂

Čeho se při Bars vyvarovat?
Tato metoda nemá žádné kontraindikace. Aby na Vás ale dokonale zapůsobila, nekřižte při terapii ruce ani nohy. Jen uvolněně ležte. Oči můžete mít otevřené, ale mnohem příjemnější je odpočívat se zavřenýma očima. Zajímavé je, že už zakladatel Gary M. Douglas přišel na to, že při Bars není dobré si ponechávat na ruce hodinky. Při Access Bars® se některým klientům zastavovaly nebo dokonce čas běžel pozpátku.

Komu může tato terapie pomoci?
Všem od dětí až po seniory. Access Bars® je účinnou metodou k odstraňování bloků ze současného života, ale i ze životů minulých. Cílem je zbavit mysl klienta toho, co mu brání ve šťastnějším životě. Terapeut při Access Bars® působí na všechny oblasti života člověka, pomocí doteků umožní proudění energie, která postupně bloky odstraňuje. A může jít o jakýkoliv blok, například v oblasti nadějí a snů, radosti a smutku, sexuality, fyzického těla, pocitu stárnutí, peněz, komunikace atd. Pomocí Access Bars® se výborně odstraňují deprese, úzkostné a panické stavy, stres a vypětí.

Na terapii Access Bars® dokonce klient nemusí přijít s žádným konkrétním problémem. Do terapie není nutné vkládat žádný specifický záměr. Stav těla a duše se při Access Bars® začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

Je Bars vhodné pro každého?
Ano, dokonce i pro těhotné. Těm je dokonce tato metoda doporučována pro snazší, pohodovější a rychlejší porod.

A jak se budete cítit po Access Bars®?
Okamžitě pocítíte úlevu, příjemný pocit v mozkové vlně théta (to je ten nádherný pocit, který zažíváme těsně před usnutím), harmonii, rovnováhu, naprostý klid. Nadobro se pak pozmění Vaše zažité vzorce, které Vám tak zvaně „hází klacky pod nohy“. Dojde k jakémusi „přeprogramování“. Začne se dít to, co je pro Vás nejlepší. Změnu pocítíte už po prvním Access Bars®. S další a další terapií se vše bude více a více umocňovat. Je čistě na klientovi, zda bude chtít metodu absolvovat jednou nebo se k ní vracet. Neexistují tu hranice, podmínky…

Říká se, že po Access Bars® se v nejhorším případě budete cítit jako po nejlepší masáži Vašeho života. V nejlepším případě Vám Bars změní celý život k lepšímu.


TĚLESNÉ PROCESY Access Consciousness

Tělesných procesů v rámci Access Consciousness, které dokáží pomoci lidem k lehčímu a radostnějšímu životu, je spousta. Podívejte se, v jakých oblastech působím jako certifikovaný praktik já osobně:

  1. Zdrojové pole pro eliminaci a vyhlazení toxických amalgámů (Source Field for Elimination and Eradication of Toxic Amalgams) – metoda vhodná pro detoxikaci těla od nežádoucích látek (nejen amalgámů) včetně těch, které vytváří rakovinu v těle. Terapii doporučuji pro pacienty, kteří procházejí chemoterapií. Vhodná je ale pro všechny, kteří chtějí pročistit své tělo od škodlivin.
  2. Obnova imunocytózy (Restoration of Immunocytosis) – proces, který dokáže obnovovat imunitní systém. Hodí pro pacienty s rakovinou, ale i pro ty, kteří mají potíže s kloubním systémem nebo jsou často nemocní.
  3. Eliminace a vyhlazení orgánů infikovaných démony (negativní energií) a obnova životních možností (Elimination and Eradication of Demon Organs and Restoration of Life Inducing Possibilities) – proces, který efektivně čistí tělo od vysoce negativních energií (říká se jim též démonické) a cizích entit. Je velmi prospěšný u lidí, kteří žili pod despotickým rodičem nebo partnerem, procházeli nebo procházejí si domácím násilím, cítí se utlačovaní, podřízení nebo jsou sami agresivní, vzteklí a chovají se nepřiměřeně situacím.

Poznámka: v rámci tohoto procesu zjišťuji, zda je tělo osídleno cizí entitou nebo několika entitami, proč tomu tak je a následně cizí entity odstraňuji) 


ACCESS ENERGETIC FACELIFT

Už jste se někdy zkusili zeptat svého těla na tyto 3 otázky?
1. Tělo, jak bys skutečně chtělo vypadat?
2. Tělo, chceš stárnout?
3. Tělo, co mi říkáš?

Pokud nemáte silný a láskyplný vztah ke svému tělu, chybí vám sebeláska a jakási jiskra, pojďme ji spolu znovu objevit! Jsem certifikovaným praktikem metody Access Energetic Facelift. Nenechte se zmást názvem, nejde jen o vyhlazování vrásek (i když i na to se můžete těšit). Energetický Facelift omlazuje celé tělo, upravuje postavu, celkové vyzařování a váš postoj. Budete se cítit lehčí, krásnější, rozzářenější a stejně tak to uvidí i vaše okolí.

Metoda je jemná, laskavá, hluboce relaxační. V současné době ji používají v lázních, v centrech proti stárnutí, centrech plastické chirurgie i ve wellness centrech po celém světě. Zbořme v České republice mýty o tom, že vrásky lze vyhladit jen botoxem a jehlami! Pojďme na to s čistou energií, která se už na mnoha místech tolik osvědčila.