Access Bars®

Access Bars®

ACCESS BARS

Access Bars® je celosvětová unikátní metoda léčení v příjemném meditačním stavu. Pomáhá lidem v zahraničí už zhruba 30 let. Založil ji Američan Gary M. Douglas. Vyzkoušet ji teď můžete i Vy a to přímo u mě.

Jsem certifikovaným praktikem Access Bars®.

Jak terapie probíhá?
Při Access Bars® klient pohodlně leží na lehátku, je přikrytý dekou a užívá si maximální relaxaci, zatímco terapeut svými prsty působí na přesně daných 32 bodů na hlavě klienta. Jedno sezení trvá hodinu až hodinu a půl. 

Čeho se při Bars vyvarovat?
Tato metoda nemá žádné kontraindikace. Aby na Vás ale dokonale zapůsobila, nekřižte při terapii ruce. Jen uvolněně ležte. Oči můžete mít otevřené, ale mnohem příjemnější je odpočívat se zavřenýma očima. Zajímavé je, že už zakladatel Gary M. Douglas přišel na to, že při Bars není dobré si ponechávat na ruce hodinky. Při Access Bars® se některým klientům zastavovaly.

Komu může tato terapie pomoci?
Všem od dětí až po seniory. Access Bars® je účinnou metodou k odstraňování bloků ze současného života, ale i ze životů minulých. Cílem je zbavit mysl klienta toho, co mu brání ve šťastnějším životě. Terapeut při Access Bars® působí na všechny oblasti života člověka, pomocí doteků umožní proudění energie, která postupně bloky odstraňuje. A může jít o jakýkoliv blok, například v oblasti nadějí a snů, radosti a smutku, sexuality, fyzického těla, pocitu stárnutí, peněz, komunikace atd. Pomocí Access Bars® se výborně odstraňují deprese, úzkostné a panické stavy, stres a vypětí.

Na terapii Access Bars® dokonce klient nemusí přijít s žádným konkrétním problémem. Do terapie není nutné vkládat žádný specifický záměr. Stav těla a duše se při Access Bars® začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

Je Access Bars metoda vhodná pro každého?
Ano, dokonce i pro těhotné. Těm je dokonce tato metoda doporučována pro snazší, pohodovější a rychlejší porod.

A jak se budete cítit po Access Bars®?
Okamžitě pocítíte úlevu, příjemný pocit v mozkové vlně théta (to je ten nádherný pocit, který zažíváme těsně před usnutím), harmonii, rovnováhu, naprostý klid. Nadobro se pak pozmění Vaše zažité vzorce, které Vám tak zvaně „hází klacky pod nohy“. Dojde k jakémusi „přeprogramování“. Začne se dít to, co je pro Vás nejlepší. Změnu pravděpodobně pocítíte už po prvním Access Bars®. S další a další terapií se vše bude více a více umocňovat. Je čistě na klientovi, zda bude chtít metodu absolvovat jednou nebo se k ní vracet. Neexistují tu hranice, podmínky…

Říká se, že po Access Bars® se v nejhorším případě budete cítit jako po nejlepší masáži Vašeho života. V nejlepším případě Vám Bars změní celý život k lepšímu