Australské květové esence

Naše mysl je neskutečně mocná. Bohužel nejen z té pozitivní, ale i negativní stránky. Pokud je třeba odstranit emocionální blok, který se třeba už odráží na vaší fyzické schránce, nebojte se požádat pomoc. Australské květové esence mám vyzkoušené sama na sobě i na mnoha dalších lidech. A všechny spojuje jediné – výborná odezva mysli i těla.

Květové esence jsou zcela přírodní, neobsahují žádné chemické látky a nepřinášejí žádné vedlejší účinky. Přesto, světe div se, dokonale účinkují už v horizontu několika málo dnů.

Všechny mateřské tinktury připravuje objevitel esencí Ian White. Rostliny, které na výrobu esencí používá, sbírá v neznečištěných oblastech Austrálie. Za některými cestuje i tisíce mil do přírodních rezervací.

Jak esence užívat?

Australské květové esenceNa doporučené dávce kapiček se domluvíme u mě v poradně.
Následně budete ráno i večer kapat domluvené množství kapek pod jazyk nebo si je přidávat do sklenky vody.
Doba užívání je individuální, někomu stačí 14 dní, jinému měsíc i déle. V případě chronických potíží se doba užívání samozřejmě prodlužuje.

Australské květové esence jsou vhodné pro děti i dospělé.

Chcete znát více informací o esencích?

Přečtěte si článek, který jsem pro vás napsala a v němž popisuji, jak jsem se k esencím dostala, v čem vám mohou pomoci a kolik stojí.

KLIKNI NA ČLÁNEK SEM