Access Energetický facelift

Už jste se někdy zkusili zeptat svého těla na tyto 3 otázky?
1. Tělo, jak bys skutečně chtělo vypadat?
2. Tělo, chceš stárnout?
3. Tělo, co mi říkáš?

Pokud nemáte silný a láskyplný vztah ke svému tělu, chybí vám sebeláska a jakási jiskra, pojďme ji spolu znovu objevit! Jsem certifikovaným praktikem metody Access Energetic Facelift. Nenechte se zmást názvem, nejde jen o vyhlazování vrásek (i když i na to se můžete těšit). Energetický Facelift omlazuje celé tělo, upravuje postavu, celkové vyzařování a váš postoj. Budete se cítit lehčí, krásnější, rozzářenější a stejně tak to uvidí i vaše okolí.

Dalším bonusem je pomoc na ještě hlubší úrovni. Energetický facelift totiž odstraňuje stres z těla, uvolní vás. Během mého působení se úplně propadnete do relaxace a věřte, že nebudete chtít, aby tahle péče kdy skončila. Někdy hned po terapii, někdy za několik dní, pocítíte více sebevědomí, sebelásky, budete si více věřit.

Metoda je jemná, laskavá, hluboce relaxační. V současné době ji používají v lázních, v centrech proti stárnutí, centrech plastické chirurgie i ve wellness centrech po celém světě. Zbořme v České republice mýty o tom, že vrásky lze vyhladit jen botoxem a jehlami! Pojďme na to s čistou energií, která se už na mnoha místech tolik osvědčila.


Chcete posílit své sebevědomí a sebelásku?

Připravila jsem pro Vás online trénink v uzavřené facebookové skupině. O sebevědomí a sebelásce jen nemluvím. Nebudu jako knihy nebo učebnice, které si přečtete a téměř nic si z nich nevezmete. Připravte se na 21denní facebookovou výzvu plnou úkolů, doporučení, odstraňování bloků. Na konci z Vás bude nový člověk, který se opravdu bude mít rád takový, jaký je. ♥