Recenze

Co napsat, aby to vyjadřovalo skutečnost. No to je těžké. Kdo mě neznal před terapií Leničky, stejně asi nebude věřit. Totální změna v přístupu k životu, ta dnešní lehkost bytí to je něco úžasného, už ani nedokážu pochopit proč jsem si před tím tak deptala svůj život. Za mě prostě super super super.

Anna Mergleská


Měla jsem možnost poznat tuto skvělou osobu Leničku 🙂 a jsem za to moc ráda. Je moc sympatická, milá a úžasně se s ní povídá. Už po první návštěvě jsem se cítila mnohem líp. 🙂 Rozhodně moc doporučuji 🙂 Já budu ráda za další setkání.

Klára Plachá


Paní Lenka je velmi sympatická, empatická a velmi příjemná. Dobře se s ní povídá o různých tématech z alternativní medicíny – přírodního léčitelství. Já si u ní vždy odpočinu. Jen je škoda, že ten čas tak rychle uteče a člověk nestačí vše probrat. 🙂 Rozhodně doporučuji navštívit.

Pavel Dračka


Lenku jsem oslovila přes stránky na fb. Velmi mile mě přijala a čas u ní strávený je pro mě vždy obrovským doplnění energie. Kromě toho, že spolu řešíme mojí fobii🦆, vyzkoušela jsem metodu access bars a to byl neuvěřitelný relax. Lenka je moc milá, příjemná, přátelská, empatická. Jeji schopnosti jsou někdy až neuvěřielné.. 👀 Hned po první návštěvě jsem byla tak nadšená, že jsem ji doporučila některým svým přátelům a známým. Těším se na každé setkání s Lenkou a všem vřele doporučuji. Je fajn mít možnost se s takovým člověkem potkávat. Děkuji Leni💝

Jana Luxíková


Milý a profesionální přístup.

Gabriela Podrazilová


Lenku na 100% doporučuji, takhle rychlý porod jsem fakt nečekala… A to jen díky ní…je to moje zlatíčko… Pomohla i me dceři a za to ji patří velké DÍK. Od ní vždy odcházím s lepší náladou a naprosto uklidnena.

Zuzana Štěpánková


Zdravim, ráda bych poděkovala Lence za pomoc při priprave na porod. Sezení s ni bylo něco úžasného a pokaždé mi dodalo neuvěřitelne množství energie a skvěle jsem si odpocinula. Na porod čekáme a jsem bez veškerých obav. ( dle domluvy se ozvu až nás prcek bude s námi a jak to probíhalo 😉) diky jste úžasná. Za mě absolutní profik a 🔝.

Lucie Rajmanová


Doporucuji…Poradenstvi Lenka…Lenka je velmi prijemna a vnimava…

René Pešek


Paní Pavlíková mi velmi pomohla děkuji. Určitě se se Simcou (syn) zastavíme.

Magdalena Karkošová, Děčín


S Leničkou jsme se poznaly v Praze ve škole, je to úžasná moc milá žena, která mi velmi technikou Access Bars pomohla v situaci, kdy jsem nevěděla jak dál.
Po sezení se mi začaly dít (dějí) úžasné věci, umím se lépe rozhodovat a mám více energie a optimismu.
Všem velmi doporučuji. Je úžasná

Lenka Dittrichová, masérka


Mohla bych napsat vsechna ta krasna a pravdiva slova,ktera tu byla uz napsana, ale nechci se opakovat. Ja napisi… Dekuji Lenicko za tvuj cas a energii, dekuji za pomoc videt veci z jineho uhlu, ktere otviraji nove dvere pro krasnejsi proziti tohoto zivota. Je preci darek byt clovekem a mit moznost zazivat vsechny ty emoce. Dekuji, ze TY jsi soucasti toho meho. S laskou…

Michaela Soukupová, majitelka květinářství a návrhářka zahrad, Děčín


Lenka mi byla doporučena kamarádkou a jsem velice ráda, že jsem ji navštívila. Je velice milá a empatická, pomohla mi s mými úzkostmi. Ráda k ní zase zavítám, protože je člověk na správném místě.

Andrea Rajnišová, Děčín


S Lenkou nás svedla dohromady úplná náhoda, a to když jsme na sebe narazily ve škole celostní medicíny. Milosrdnějšího člověka neznám. Tomu, čemu se věnuje, velice fandím a obdivuji ji za její dar, který má. Je skvělým člověkem a moc jí fandím a přeji jí, aby měla úspěšnou praxi a spousty uzdravených klientů.

Diana Kupková, farmaceut, Liberec


Nejkrásnější na přátelství s Lenkou je to vědomí, že naše duše se znají mnohem déle, než je fyzicky dáno. Člověk nemusí vědět, když cítí to, co nezapadá do definice dostupných pojmů. Vím jen, že její energie, vstřícnost, laskavost a přítomnost jsou mi vlastní, a její gesta, slova a činy mě pokaždé vedou “domů”. I když (zatím) nevím, kde to je…

Kateřina Rážová, na mateřské dovolené, Karlovy Vary


Lenka je úžasný člověk s velkým srdcem. Neobyčejně se vcítí do druhých lidí a pomůže v každé situaci.

Daniela Kubátová, dentální hygienistka, Děčín


Jemná blondýnka, která vás uchvátí na první pohled. Není obyčejná, její duše má hloubku, kterou jsem u nikoho jiného neviděla. Nemám problém se jí svěřit s čímkoliv, vždycky mě citlivě vyslechne a poradí, je pro mě jako pohlazení. Už jen její přítomnost dodá klid mé bolavé duši. Jsem moc ráda, Lenku znám.

Klára Francová, administrativní pracovnice, Děčín


Milá Leničko, mám tě od začátku moc ráda. Jsi velmi srdečná, dle mého upřímná, naslouchající, vnímavá. Velmi blízká mně samotné. Přeji si kolem sebe více takových krásných žen. A přeji Ti ještě krásnější budoucnost. Tvé velké a vřelé srdíčko si ji zaslouží.

Andrea Mlatečková, Děčín


Mé léčení s Leničkou bylo naprosto úžasné. Energie proudila, odpovědi přicházely stručně, jasně a rychle. Lenička volí ke každému individuální způsob, jakým bude léčení probíhat. Její způsob pro mě byl velmi příjemný mně i jí a přesně tak to má být. Po celou dobu jsme byly obě uvolněné, v příjemné náladě a já jen koukala, jaká znamení a jak přesné a stručné odpovědi k nám přicházely. Mám před sebou ještě řádný kus cesty a práce, ale vždy se mohu spolehnout na Lenčinu pomoc a podporu. Děkuji za to, za její dar i za její obrovské srdce a laskavý přístup. Všem, kteří její pomoc potřebují, ji mohu vřele doporučit.

Jana Šmídová, Děčín


Bylo to moc milé a klidné posezení, už jen povídání mě po těžkém dni uklidnilo. Těším se na další sezení, Lenka je moc milý, hodný člověk, spoustu věcí jsme spolu zažily a jsem moc ráda ,že při řešení svého problému, mi stránka s jejím poradenstvím vyskočila na fcb. Je to člověk na (ted!) Právém místě, protože teprv teď z ni vyzařuje spokojenost z toho co dělá.

Lucie Doleželová, kadeřnice, Děčín


Lenka je jeden z nejúžasnějších lidí, jaké jsem poznala. Plná energie a pozitivní síly, kterou neváhá dát ostatním. Z astrohoroskopu vám řekne někdy až překvapivé věci a spoustu pravdy. Opravdu doporučuji setkání s ní!

Martina Bínová, finanční poradkyně, Děčín


Lenča je neskutečně empatický, soucitný, přátelský, lidský, pozitivní, milující, férový, pracovitý, nadaný, vstřícný a láskyplný človíček. Je mi ctí, že je součástí mého života a pokud by kdykoliv potřebovala, jsem tu pro ní, protože si to zaslouží, sama by se totiž rozdala, aby mohla pomoci byť jedinému. Je prostě báječný člověk!

Dáša Čurdová, grafička, Litoměřice


Příjemné a přínosné! Informace, které bych jinak nedostala. Děkuji Leni.

Zuzana Věchtová, poradkyně v oblasti feng shui, Děčín