Access Tělesné procesy

Tělesných procesů v rámci Access Consciousness, které dokáží pomoci lidem k lehčímu a radostnějšímu životu, je spousta. Podívejte se, v jakých oblastech působím jako certifikovaný praktik já osobně:

  1. Zdrojové pole pro eliminaci a vyhlazení toxických amalgámů (Source Field for Elimination and Eradication of Toxic Amalgams) – metoda vhodná pro detoxikaci těla od nežádoucích látek (nejen amalgámů) včetně těch, které vytváří rakovinu v těle. Terapii doporučuji pro pacienty, kteří procházejí chemoterapií. Vhodná je ale pro všechny, kteří chtějí pročistit své tělo od škodlivin.
  2. Obnova imunocytózy (Restoration of Immunocytosis) – proces, který dokáže obnovovat imunitní systém. Hodí pro pacienty s rakovinou, ale i pro ty, kteří mají potíže s kloubním systémem nebo jsou často nemocní.
  3. Eliminace a vyhlazení orgánů infikovaných démony (negativní energií) a obnova životních možností (Elimination and Eradication of Demon Organs and Restoration of Life Inducing Possibilities) – proces, který efektivně čistí tělo od vysoce negativních energií (říká se jim též démonické) a cizích entit. Je velmi prospěšný u lidí, kteří žili pod despotickým rodičem nebo partnerem, procházeli nebo procházejí si domácím násilím, cítí se utlačovaní, podřízení nebo jsou sami agresivní, vzteklí a chovají se nepřiměřeně situacím.
  4. Korekce zraku – zlepšení stavu zraku, ale potíží s nosními dutinami
  5. Nulová suma traumatu – uvolnění traumat a zátěže v těle
  6. Uvolnění myšlenek a pocitů – proti neustálému opakování nepříznivých životních situací, vztahů apod.
  7. Aktivace buněčných systémů SEX a FAT – Kolik tukových buněk používáte k uskladnění energie, kterou nemůžete využít?