O mně

O mně

V životě není nic špatného. Pokud máme pocit, že jsme sem tam učinili krok nesprávným směrem, je třeba si uvědomit, že se vše děje tak, jak má. Dnes už vím, že i když jsem zažila mnohá škobrtnutí, byla pro moje dobro. Ukazovala mi nový směr, nové vize, vedla mě kupředu…

Foto Lenka Zambie

Byla jsem redaktorkou deníku i týdeníku, reportérkou ve státní televizi. Zaměstnání založená na naprosté realitě a materialismu. Ale tehdy jsem jimi žila, milovala je a dávala do nich vše. Najednou mi tato práce připadala příliš negativní, nechtěla jsem se už honit za senzacemi a negativním zpravodajstvím. A tehdy jsem pochopila, co mi tato práce dala… dala mi kamarádku, která už dávno věděla, co chce. A tato žena mě jednoho dne vzala do Afriky, do malé vesničky Monze v Zambii, kde zajišťovala adopce sirotků. Do míst chudých, ale plných upřímnosti a laskavosti. A tehdy jsem věděla, že je novinařiny konec a začal můj nový život…

Novinařinu jsem opustila a začala pracovat sama na sobě. Prošla jsem mnohými cestami. Všechny mě ale vedly k přírodě, přírodnímu léčení, pochopení propojení mezi tělem a myslí, k duchovnu a pomoci druhým a SOBĚ.

Vzdělání

Jako malá jsem chtěla být veterinářkou. Na střední škole jsem ale zjistila, jak moc miluji český jazyk a sloh. Začala mě lákat práce novinářky. Tento sen jsem si splnila a věnovala mu 13 let. Dlouho jsem chtěla studovat vysokou školu. Ale osud tomu nějak nechtěl. Když už jsem se dostala na studium pedagogiky, otěhotněla jsem a místo učitelky jsem se stala matkou. Dnes vím, že to tak všechno mělo být. Nejen, že mi život dal dar v podobě syna, ale dal mi čas na to ujasnit si, co vlastně chci dělat. 

Školy podle svých představ

Vzdělání jsem si nakonec dodělávala ne z nutnosti, ale pro to, co mě opravdu lákalo. Dnes mám za sebou tři stupně Reiki, jsem certifikovaným praktikem metody Access Bars®, Access Energetic Facelift včetně několika tělesných procesů v rámci Access Consciousness®, mám certifikát na diagnostiku a přípravu Australských květových esencí a vystudovala jsem Školu celostní a přírodní medicíny.

Strava nejen kvůli postavě

Jsem milovnicí dobrého jídla. Miluji ochutnávání a vychutnávání. A také jsem na vlastní tělo pocítila, jaké jsou důsledky, když té “jídlolásce” nedáte tu správnou formu. Vyjedla jsem se až na 90 kg. Prošla jsem si mnoha, ale opravdu mnoha dietami. Vyzkoušela jsem desítky sportů, než jsem přišla na to, že u všech vydržím stejně jen chvilku a do permanentek nemá cenu investovat (tedy pro mě).

A pak jsem objevila Metabolic Balance®. Vlastně už ani nevím, kdo mě k tomuto stravovacímu programu přivedl, každopádně to bylo opravdu to jediné, co mi pomohlo. V roce 2020 se mi podařilo za půl roku shodit 20 kg a zažít pocit, kdy jsem se cítila krásně ve svém těle. A bylo to nejen o vzhledu, to mi věřte. Tolik energie jsem v životě neměla. Fyzické i psychické. Přála bych to všem ženám (ale i mužům), kteří se trápí tím, kolik váží, jak vypadají, ale hlavně, jak se ve svém těle cítí. Jak už moji klienti vědí, co si s úspěchem vyzkouším na sobě, to teprve nabízím dál. A tak jsem se stala certifikovanou poradkyní Metabolic Balance® a nyní můžu vést k cíli své klienty. Pokud se chcete o programu Metabolic Balance® dozvědět více, mrkněte sem.

Mou největší školou je život a odměnou jsou moji klienti. Díky nim vím, že to, co dělám, má skutečný smysl.


Pokud to máte rádi stručněji:

  • Absolventka Školy celostní a přírodní medicíny (vč. oboru Psychosomatika)
  • Certifikovaný poradce Metabolic Balance®
  • Certifikovaný praktik Australských květových esencí (diagnostika a příprava esencí na míru)
  • Certifikovaný praktik metody Access Bars®, Access Energetic Facelift, několika tělesných procesů v rámci Access Consciousness®
  • Absolventka 3 stupňů Reiki
  • Praktik a lektor Mindfulness a Mindful eating (vědomé jezení)
  • Průvodce odvykáním závislosti na cukru
  • Lektorka seberozvojových kurzů