O mně

O mně

Dětství a rodina

Psal se rok 1983. Malá Lenka spatřila světlo světa. Narodila se v děčínské porodnici a už tehdy bylo jasné, jaký osud bude mít. Tedy pokud půjde cestou, která je jí vepsána… píšu o sobě, i když to není zrovna jednoduchý úkol.

Měla jsem krásné dětství, milující rodiče, báječnou rodinu. Dodnes si pamatuji vyprávění o zvláštních schopnostech, které měla moje maminka. Jelikož nemám její svolení, nebudu se blíže rozepisovat. Zřejmě mi ale ledacos dala do vínku. S úsměvem vzpomínám na telepatické přenášení myšlenek se svou nejlepší kamarádkou. S kapkou smutku, ale i vděku pak na okamžiky, kdy jsem věděla, že moji blízcí zemřeli a přišli se se mnou rozloučit. V pubertě jsem pak poznávala své minulé životy. Přicházely ke mně jako příběhy, které se neodehrávaly ve snu, ale v jim podobném stavu. Bála jsem se duchů, protože jsem je vídávala poměrně často a nevěděla jsem, proč. Až teď v dospělosti jsem jim začala více rozumět, komunikuji s nimi a vidím jejich energii.

Nyní jsem maminkou já. Mám úžasného syna, který je ohromně empatický.

Povolání aneb Životní poslání

V životě není nic špatného. Pokud máme pocit, že jsme sem tam učinili krok nesprávným směrem, je třeba si uvědomit, že se vše děje tak, jak má. Dnes už vím, že i když jsem zažila mnohá škobrtnutí, byla pro moje dobro. Ukazovala mi nový směr, nové vize, vedla mě kupředu…

Foto Lenka Zambie

Byla jsem redaktorkou deníku i týdeníku, reportérkou ve státní televizi. Zaměstnání založená na naprosté realitě a materialismu. Ale tehdy jsem jimi žila, milovala je a dávala do nich vše. Najednou mi tato práce připadala příliš negativní, nechtěla jsem se už honit za senzacemi a negativním zpravodajstvím. A tehdy jsem pochopila, co mi tato práce dala… dala mi kamarádku, která už dávno věděla, co chce. A tato žena mě jednoho dne vzala do Afriky, do malé vesničky Monze v Zambii, kde zajišťovala adopce sirotků. Do míst chudých, ale plných upřímnosti a laskavosti. A tehdy jsem věděla, že je novinařiny konec a začal můj nový život…

Novinařinu jsem opustila a začala pracovat sama na sobě. Prošla jsem mnohými cestami. Všechny mě ale vedly k přírodě, přírodnímu léčení, pochopení propojení mezi tělem a myslí, k duchovnu a pomoci druhým. Přestala jsem skrývat to, co mi bylo dáno. Kruh se uzavřel.

Vzdělání

Jako malá jsem chtěla být veterinářkou. Na střední škole jsem ale zjistila, jak moc miluji český jazyk a sloh. Začala mě lákat práce novinářky. Tento sen jsem si splnila a věnovala mu 13 let. A stačila mi k tomu obchodní akademie a nadšení.

Dlouho jsem chtěla studovat vysokou školu. Ale osud tomu nějak nechtěl. Když už jsem se dostala na studium pedagogiky, otěhotněla jsem a místo učitelky jsem se stala matkou. Dnes vím, že to tak všechno mělo být. Nejen, že mi život dal dar v podobě syna, ale dal mi čas na to ujasnit si, co vlastně chci dělat.

Dnes mám za sebou dva stupně Reiki, jsem certifikovaným praktikem léčivé metody Access Bars®, Access Energetic Facelift včetně několika tělesných procesů v rámci Access Consciousness, mám certifikát na diagnostiku a přípravu Australských květových esencí a studuji Školu celostní a přírodní medicíny s hlavním oborem Psychosomatika. Své jasnoslyšení, o kterém si na mých stránkách také můžete přečíst, jsem nikde nestudovala… to totiž ani nejde. Přišlo to tak nějak na svět se mnou.

Mou největší školou je život a odměnou jsou moji klienti. Díky nim vím, že to, co dělám, má skutečný smysl.