KURZY ACCESS BARS® – DĚČÍN

KURZY ACCESS BARS® – DĚČÍN

Vyzkoušeli jste metodu Access Bars® na vlastní kůži nebo jste na ni slyšeli pozitivní ohlasy? Máte jedinečnou možnost zúčastnit se skupinového nebo individuálního kurzu a naučit se Access Bars® osobně. Poté je možné metodu praktikovat na blízkých, klientech nebo dokonce sami na sobě.

Skupinové kurzy

Výhodou skupinového kurzu je sdílení s ostatními účastníky kurzu a skutečně intenzivní energie, která je po celou dobu konání skupinového kurzu téměř hmatatelná. Ostatní pro vás také mohou být inspirací, když položí dotaz, který sedne jako ulitý i vám. Zákon přitažlivosti se vždy postará o to, aby skupina účastníků řešila podobné životní překážky, které pomocí Access Bars® lze překonat. Většinou po kurzu odcházíte s kontakty na nové přátele. Nevýhodou skupinového kurzu je snad jen přesně stanovený termín a pro ty, co jsou stydlivější, kolektiv cca 10 osob.

Nejbližší skupinový kurz: Momentálně není v nabídce

Individuální kurzy

Výhodou je určitě absolutní soukromí u mě v poradně v Děčíně 1 a možnost řešit i osobní záležitosti pomocí Access Bars®. Zároveň je individuální přístup vhodný pro ty osoby, které nechtějí své osobní záležitosti sdílet s dalšími cca 10 účastníky. Lze jej uspořádat kdykoliv dle dohody (ve všední den, svátek i víkend), časově se přizpůsobím já vám více než vy mě 😉 Nevýhodou je to, co si můžete u skupinového kurzu přečíst jako výhodu. Přijdete o dotazy ostatních, které pro vás mohou být také velkým přínosem. Je prostě fajn mít po boku lidi, co jsou stejně naladěni. Ale to je opravdu velmi osobní záležitost každého, kterou ctím. Ideální je dorazit ve dvojici – s kamarádkou, partnerem, dcerou, synem, maminkou apod. Pokud se vám nepodaří sehnat někoho do páru, přivedu asistenta.

Nejbližší individuální kurz: Momentálně není v nabídce

Skupinový kurz

Praktické informace

Místo konání kurzů: Děčín (skupinový v MC Rákosníček, individuální u mě v poradně)
Čas, který si vyhradit: cca 8 hodin
Pevně stanovená cena Access Consciousness: 6300 Kč (pro začátečníky), 3150 Kč (při opakování)
Součást kurzu: teorie, praxe, veškeré materiály, sladké i slané občerstvení, nápoje
Výstup: certifikát pro praktika metody Access Bars®

Poznej jednotlivé body a žij lehčí život
Poznej jednotlivé body a žij lehčí život